Share on Facebook

Share on Facebook
raincampaign sea life 2 raincampaign sea life 1

SEA LIFE RAINCAMPAIGN®

FRESH GREEN ADS, SEA LIFE Scheveningen için RAINCAMPAIGN’i geliştirmiştir. Her yağmur yağdığında SEA LIFE Scheveningen’in ahtapotu caddelerde belirir ve vakumlu kollarıyla tuttuğu “SEA LIFE sizi asla bırakmaz.” yazısı görünür.

RAIN CAMPAIGN, Scheveningen’de ve etrafında belirir. Yağmur yağdığında caddelerdeki insanlar SEA LIFE Scheveningen’in mükemmel bir dünya için çizilmiş sürprizli yolu üzerindedir. Sokaklar kuruduğunda ise ahtapot yeniden kaybolur. Bu çarpıcı ve çevre dostu mesajlar altı ila sekiz hafta kadar görülebilir kalır.

Ahtapot kollar filmi için burayı tıklayın.

Raincampaign Nedir?

raincampaign tile 1 raincampaign tile 2 raincampaign tile 3

ŞAŞIRTICI İLETİŞİM

RAINCAMPAIGN®’in ardındaki insanlar yağmuru seviyor! Reklam dünyası için yeni bir iletişim yolu geliştirdik. Her yağmur yağışında reklam kampanyası yolda belirir. Biz buna RAINCAMPAIGN® diyoruz.

Yollar kuruduğunda RAINCAMPAIGN® yeniden kaybolur. Bildiri en az 8 hafta boyunca yolda görülebilirdir. RAINCAMPAIGN® reklam ajansları ve pazarlamacılar için cazip olabilecek yeni bir reklam aracıdır. RAINCAMPAIGN® hava durumu, ürün ve konum ilişkisi kurabilmenizi sağlar. Yukarıdaki tanıtım videomuzu inceleyin.

ÇEVRE DOSTU

RAINCAMPAIGN® yenilikçi bir iletişim yoludur. Sadece doğaya ait yağmur suyunu kullan bir açık hava reklam aracıdır.

RAINCAMPAIGN® PROJELERI

d-reizen raincampaign

D-REIZEN SEYAHAT ŞİRKETİ

RAINCAMPAIGN® seyahat şirketi D-reizen için bir tatil kampanyası geliştirdi. Her yağmur yağdığında Hollanda’nın 1000 noktasında ‘AYRICA GÜNEŞİ Mİ ÖZLEMEKTESİNİZ’ mesajı görünür. Noktaların yerleri 175 D-reizen şubesinin bulunduğu çevrede, dikkatlice seçilmiştir.

Continental Tires Raincampaign

CONTINENTAL LASTİKLERİ

RAINCAMPAIGN® lastik ithalatçısı Continental firması için bir kış lastiği kampanyası geliştirdi. Continental’ın kış lastikleri yağmurlu havalarda daha iyi performans gösterir.

‘CONTINENTAL KIŞ LASTİĞİ İLE DAHA ÇABUK DURUN’ mesajı Hollanda’da 500 noktada, her yağmur yağdığında görünür. Noktalar otoparklar, otopark bilet makinaları ve kalabalık alanlara dikkatli bir şekilde yerleştirilmiştir.